Reporty

3. a 4. seriálová soutěž MiČR 2013 - Netolice

3. a 4. seriálová soutěž MiČR 2013 - Netolice

Druhý dvojzávod konaný ve dnech 21. - 23.6.2013 se letos uskutečnil v jihočeských Netolicích. Prostředí bylo pro všechny závodníky velice dobře známé. Obě soutěže proběhly hladce. Napomohlo tomu i slunné počasí, které vylákalo některé z nás ke svlažení v místních vodách.
1. a 2. seriálová soutěž MiČR 2013 - Jinolice

1. a 2. seriálová soutěž MiČR 2013 - Jinolice

Po zimním odpočinku všichni modeláři oprášili své modely a připravili je na 1. a 2. seriálovou soutěž MiČR. Soutěže probíhaly ve dnech 17. – 19. května 2013 pod vedením KLoMu Admiral Jablonec n. N. Soutěž se konala v námi již velice dobře známém kempu ATC Eden Jinonice. Počasí pořadatelům bohužel moc už od pátku nepřálo, a proto byla velká část kategorií posunuta na víkendové dny. I přes tento velký handicap se podařilo vše stihnout a soutěž se tak ukončila bez zpoždění.


5. seriálová soutěž MiČR 2012 - Duchcov

5. seriálová soutěž MiČR 2012 - Duchcov

Závěru letošní sezóny se ujal KLM Royal Dux Duchcov, který připravil poslední závod na duchcovském rybníku Barbora. Počasí závodníkům opět přálo a nejen proto byl 5. seriálový závod ten rozhodující. Na každém bodu záleželo a do poslední chvíle nebylo jasné konečné pořadí závodníků. V neděli 9. září byly po dojetí posledního závodu zveřejněny výsledky soutěže a byli vyhlášeni mistři republiky v jednotlivých kategorií.


1. a 2. seriálová soutěž MiČR 2012 - Běleč nad Orlicí

1. a 2. seriálová soutěž MiČR 2012 - Běleč nad Orlicí

Ve dnech 25. – 27. května 2012 proběhla 1. a 2. seriálová soutěž MiČR, kterou poprvé ve své historii pořádal náš Klub lodních modelářů Třebechovice pod Orebem. Soutěže proběhly v příjemném areálu tábora J. A. Komenského v Bělči nad Orlicí. Soutěží se celkem zúčastnilo 64 závodníků, a protože někteří závodníci soutěžili ve více kategoriích, prostřídalo se tak na vodní hladině 78 rádiem řízených modelů. Díky nádhernému počasí, finanční podpoře sponzorů a fyzické aktivitě všech členů klubu se podařilo připravit příjemné prostředí závodů a úspěšně tak odstartovat další ročník mistrovské soutěže.

Třebechovice pod Orebem
Svaz modelářů ČR

web & design: Martin Kupka 2012 - 2014

Přihlášení